- travelmatszczecin

Przejdź do treściJesteśmy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków i działamy zgodnie z regulaminem i programem działania PSD.

Klub powstał w celu integrowania swoich członków, udostepniania im materiałów edukacyjnych na temat szeroko pojętej dbałości o nasze zdrowie ludzi dotkniętych tą epidemią XXI wieku -cukrzycą.

Zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach wszystkich mieszkańców naszego osiedla i naszej
SM Dąb dla których problem ludzi chorych na cukrzycę nie jest obcy.

Prowadzimy działalność edukacyjną poprzez organizację tematycznych spotkań klubowych z edukatorami -diabetykami, lekarzami, dietetykami jak i korzystając z opracowań 'Koalicji na Rzecz Walki z Cukrzycą"

Dwa razy w miesiącu spotkania nasze połączone są z prelekcją, materiałami audio i video na których prezentujemy tematy dotyczace "życia cukrzyka" przedstawiane przez znanych  lekarzy diabetologów.

! Warto pomagać !
Jeżeli cukrzyca "pokochała nas aż do śmierci" to może warto „zadbać" i o nią
- bo przecież świat jest taki piękny.

Drodzy "Słodcy".  Nie Jesteście Sami !!!.
"Diabetycy z "Żółtka" są z Wami
.

Naszą stronę internetową chcemy przygotowywać z dżwiękiem, bo łatwiej jest wysłuchać komentarza dżwiekowego niż czytać tekst na ekranie komputera.
Dla zarejestrowanych, naszych "Słodkich Klubowiczów" będziemy umieszczać relacje z naszych spotkań w wersji audi-video. Bardzo prosimy o wyrażanie swoich opinii, propozycji nowych tematów o których powinniśmy rozmawiać na powstającym "forum" oraz poprzez stronę kontaktową - "Kontakt"
.
                                             Ze słodkim pozdrowieniem

Koło Diabetyków nr.6
przy SM Dąb na Osiedlu Słonecznym
w Szczecinie
" Diabetycy z Żółtka "


Cotygodniowe nasze spotkania odbywają się w czwartki o godz. 14:00 w Klubie Osiedlowym na Osiedlu Słonecznym w popularnym Żółtku.


Opinie wyrażane na naszych spotkaniach są tylko opiniami naszych klubowiczów i  każda
zmiana sposobu leczenia musi być skonsultowana z lekarzem prowadzącym.


Cukrzyca jest podstepną chorobą która dotyka około 3 miliony Polaków. Ok. 1 milion nawet o swojej chorobie nie wie.Spokojne życie z cukrzycą i zapobieganie działaniu niszczącemu nasz organizm zależy w 70% od nas. My decedujemy co robimy z naszym życiem a otoczenie przyjaznych ludzi pomaga nam osiągać sukcesy.

To Twoje życie
To Twoja decyzja

Serdecznie zapraszamy wszystkichzainteresowa- nych tymi problemami do uczestnictwa w naszych pracach i włączenie się do "Koalicji na Rzecz Walki z Cukrzycą"i do tworzenia "grup wsparcia"
! Warto pomagać !
Jeżeli cukrzyca "pokochała nas aż do śmierci" to może warto „zadbać" i o nią
- bo przecież świat jest taki piękny.


Wróć do spisu treści